Eakate Võimlemine

Igal kolmapäeval kell 13.00 toimub Sangaste kultuurimajas EAKATE VÕIMLEMINE.  

Joogatunnid Otepää Kultuurimajas

Tõeliselt lõõgastavad joogatunnid Otepää Kultuurimajas. Tunnid toimuvad kaks korda nädalas – kolmapäeviti äripäeva hommikujooga 09.00 – 10.30, pühapäevati taastav jooga 15.30 – 17.00. Tunnid koosnevad hathajoogast, kuhu on põimitud venituskunst, hingamine, kehaasendid, joogamassaaž ning maitsev joogatee. Tundi viivad läbi kohalikud õpetajad Marika Kapp ja Kaie Põldma Ühe korra osalus 10EUR, kuumakse 8EUR Info 5561 3320

Puka naisrahvatantsurühm

Tantsurühm loodi 2023.aasta sügisel ning selles tantsivad nii neiud kui naised ehk kõik, kellele on soov ja tahe tantsida rahvatantsu ning anda oma panus rahvakultuuri säilitamisele Pukas. Kuna tegemist on alustava rühmaga, siis esinemisgraafikut meil veel ei ole ning saavutusi pole ette näidata, aga loodame siiski üsna pea ennast teile näidata! Ootame ka uusi osalejaid!

Laste Loovusring

Huviringis tegutseme lähtuvalt laste huvile midagi meisterdada ja luua. Peame silmas ka rahvakalendrit ja võimalusel teeme asju taaskasutus/loodus materjalidega

Füsioteraapia grupis

Füsioteraapia grupitund on võimlemine füsioterapeudi juhendamisel. Terapeutilised harjutused valitakse vastavalt grupiliikmete võimekusele ja kehalisele seisundile. Füsioteraapia grupitundi saab tulla ka perearsti saatekirjaga. 10€ kord ise makstes. Perearsti saatekirjaga tasuta. Võimalus soetada pilet ka Stebbys.

HÕIMUNAISED

Teeme harjutusi kehale rühi parandamiseks ja venitame lihaseid. Otsime tasakaalu, arendame koordinatsiooni ning oskust lõõgastuda. Harjutame vastavalt aastaajale. Õpime näo ja kehaplastikat koos enesemassaažiga.